İstanbul Üzerinde Uçan Uçaklara Ait Sefer Bilgileri, Uçuş Takibi

İstanbul Üzerinde Uçan Uçaklara Ait Sefer Bilgilerini aşağıdaki canlı uçuş haritasından takip edebilir, canlı uçuş takibi yapabilir, seferi izleyebilir hatta uçak üzerine tıklayarak uçağın şu anda tam olarak hangi konumda bulunduğunu koordinat bilgilerini de görerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca uçuş seferine ait uçağın cinsi o andaki hızı nedir gibi ek bilgilere de erişebilirsiniz. Gerçekleşen sefere ait kalkış ve iniş havalimanı bilgleri yanısıra uçağın ne zaman kalkış yaptığını ve tahmini olarak ne zaman iniş yapacağını öğrenerek sevdiklerinizi karşılamaya havalimanına gidebilirsiniz, böylece rötar gibi durumlardan fazla etkilenmemiş olursunuz. Eğer isterseniz tüm uçuş boyunca uçağı takip ederek hangi rotayı takip ettiğini de izleyebilirsiniz. Harita üzerindeki mavi iconların bulunduğu yerler ise ilde bulunan havalimanlarının yerini göstermektedir, dolayısı ile İstanbul hava alanına inen veya hava alanından kalkan uçaklara ait bilgilere de erişebilir ve o uçakları takip edebilirsiniz.

Atatürk Havalimanı İç Hatlar Geliş Gidiş Uçuş Bilgileri Takip | Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Gidiş Uçuş Bilgileri Takip

Uçuş haritasında başta Türk Hava Yolları ( THY ), AnadoluJet, Pegasus, Atlasjet, Onur Air, Sky Airlines, Borajet olmak üzere dünyadaki diğer hava yolu firmalarına ait uçuş bilgilerine de erişebilirsiniz.